İletişim

Değerli onlineisbul.com.tr ziyaretçileri iş arıyorsanız ve internetten para kazanmanın en kolay yolunu öğrenmek istiyorsanız veya sitemize ücretsiz iş ilanı vermek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.Sizlere 7/24 hizmet vermek için buradayız, Türkiye'de ve Dünya'nın çeşitli ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarımıza online iş bulma garantisi veriyoruz ve herkesin bir işi olsun diye çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Bizlere günün her saati yazabilirsiniz iletişim formunu doldurup gönderdiğiniz anda forum incelenir ve isteklerinize göre sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş yapılır.

İş arayanlar, personel arayanlar, internetten para kazanmak isteyenler, reklam ve iş birliği yapmak isteyenler, istek, öneri ve şikayette bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz aşağıda yer alan formu doldurarak bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.Formu doldururken sizlere ulaşabileceğimiz bilgilerinizi doğru yazdığınıza emin olmalısınız aksi taktirde geri dönüş yapılamamaktadır.

Hızlı İletişim Formu;

Bizlere günün her saati ve tüm konularda bu iletişim hattı üzerinden ulaşabilirsiniz, doldurduğunuz foruma size ulaşabileceğimiz bir telefon yazmanızı rica ediyoruz, destek ekibimizdeki arkadaşlarımız sizlere foruma eklediğiniz mail ve telefon numarası üzerinden ulaşacaklardır.

İletişim formunu doldururken dikkat edilmesi gerekenler

  1. Düzgün bir Türkçe kullanmaya dikkat edelim bu ekibimizdeki kişilerin sizleri daha iyi anlayabilmesini kolaylaştıracaktır.
  2. Doğru iletişim bilgileri kullanalım, foruma ekleyeceğiniz e-mail ve telefon numarası üzerinden sizlere ulaşılacağı için bilgilerin doğru olması zorunludur.
  3. İş veren iseniz vede eleman arıyorsanız formu doldururken firma adı adresi CV gönderilecek mail adresi, iletişime geçilecek telefon numarası vede hangi departmana hangi özelliklerde eleman aradığınızı anlatan kısa bir açıklama yazmalısınız.
  4. İş arıyorsanız Adınızı, iletişim için telefon veya mail adresinizi, nerede yaşadığınızı belirtmeniz yeterli olacaktır.
  5. Reklam vermek ve iş birliğinde bulunmak istiyorsanız size doğrudan ulaşabileceğimiz bir telefon numarası eklemeniz yeterli olacaktır.
  6. İstek, Öneri ve Şikayette bulunacaksanız ayrıntılı bir anlatım tarzı ile tüm detayları ile bilgi vererek bizlere yazabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

E-Mail: onlineisbul@gmail.com
GSM: +90 538 971 11 08
Adres:  7023 Sokak No:4 KEMER/ANTALYA 07995

Bize yazmaktan çekinmeyin bizler sizlerle iletişim kurmak ve herkese yardımcı olabilmek için buradayız, sizlere günün her saati geri dönüş yapabiliriz, hep birlikte daha güzel bir dünya inşaa edeceğimize inanıyoruz, Eleman arayanlar aradığı elemanı çok kolay bir şekilde bulabilsin, İş arayan ve paraya ihtiyacı olanlar aradığı işi hemen bulsun zor durumda kalmasın diye ücretsiz ve üyeliksiz bir sistemi sizler için hayata geçirdik.

Daha iyi bir dünya, Daha güzel bir Türkiye için Eğer sizlerde iyi bir kazanç elde edebileceğiniz bir işe sahip olmak isterseniz bize her zaman yazabilirsiniz.Sizlere 7/24 destek vermek için buradayız. Unutmayın ki bizimle çalışan hiç kimseden ücret talep etmeden destek veriyoruz.Sizlerden ücret isteyen olursa kesinlikle bize bildirmenizi öneriyoruz.Sitemizin ve mobil uygulamamızın gelir kaynağı sponsorlardır vede ücretli ilan vermek isteyen firma sahipleridir bunlar dışında iş arayan vede bizimle çalışmak isteyen vatandaşlarımızdan ücret talep edilmemektedir.Para kazanma eğitimlerimiz ve yapacağınız iş hakkında verilecek eğitimler tamamen ücretsiz vede zoom uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

Üst kısımdaki iletişim formunu doldurarak bizlere 7/24 tüm konularda yazabilirsiniz.Umarız güzel günlerde birlikte bol kazançlar elde ederek çalışmalar yaparız.Herkesin bir işi olsun ve herkes emeğinin karşılığını fazlası ile alabileceği bir işte çalışma imkanına sahip olsun diye buradayız.İş arayan herkese bol şanslar diliyoruz umarız emeğinizin karşılığını fazlası ile alabilirsiniz.

Yorum Gönder